apple look around

Apple į „Look around“ žemėlapius įtraukė ir Čikagą

Balandžio antroje pusėje į „Look around“ žemėlapius buvo įtraukta ir Čikaga – dar vienas didelis JAV miestas, kurio gatvių vaizdai yra atvaizduojami 3D formatu.
„Look around“ žemėlapių plėtrą detaliai dokumentavo Justinas O’Beirne’as – jis konstatavo, kad į šiuos žemėlapius šiandien jau yra įtraukta dešimt JAV miestų. Šių metų vasario mėnesį į „Look around” žemėlapius buvo įtrauktas Bostonas, Vašingtonas ir Filadelfija. Justinas O’Beirne’as pastebi, kad šiuo metu „Look around” žemėlapiai užima vos 0,3 proc. sausumos ploto, tačiau tai sudaro net 13,8 proc. JAV teritorijos, o tai jau yra tikrai nemažas pasiekimas. Nors „Apple Look around” žemėlapiams dar labai toli iki „Google Street View“ aprėpties, tačiau džiugina naršymo sklandumas bei itin aukštos kokybės vaizdai.
Siekiama, kad naudotis šiais žemėlapiais būtų kiek įmanoma paprasčiau, todėl vietose, kuriose galima naudotis „Look around“ žemėlapiais, pasirodo žiūronų piktograma, kurią paspaudus įrenginio viršuje bus matomas gatvių žemėlapis (jį galima padidinti iki viso ekrano vaizdo).
„Apple“ pirmenybę teikia didiesiems JAV miestams: tikimasi, kad tokiu atveju žemėlapiai bus pasiekiami tikrai nemažam žmonių skaičiui. Las Vegasas ir Honolulu yra du lankomiausi Jungtinių Amerikos Valstijų miestai, taigi, „Look around“ žemėlapiais gali pasinaudoti ir turistai.