iphone deklai

5 geriausi dėklai, skirti jūsų iPhone X ekrano apsaugai

Daugelis iš mūsų bent kartą yra numetę telefoną, ir tai gali būti visai nelinksma. Apple iPhone X ekranas yra pakankamai brangus, dėl to būtų gerai išvengti jo keitimo. Net jei jums pasisekė gauti dėklą, jis apsaugo tik nuo įbrėžimų ir subraižymų, o ne nuo kritimo! Čia atsiranda geros kokybės dėklas.

Kai kurie dėklai yra ploni, kai kurie yra dideli, bet kurį turėtumėte įsigyti? Kadangi rinkoje yra tiek daug skirtingų atvejų, gali būti sunku nuspręsti, kuris iš jų jums tinkamiausias. Pateikiame 5 geriausius iPhone X dėklus, kurie apsaugos jūsų telefoną bet kokioje situacijoje.

telefonu deklai

Sužinokite apie skirtingus dėklų tipus

„IPhone X“ yra gražus įrenginys, todėl svarbu turėti dėklą, kuris apsaugotų jūsų telefoną. Visi 5 toliau išvardyti atvejai yra aukštos kokybės ir puikiai apsaugo nuo kritimo.

1. Otterbox Commuter Series: Otterbox yra viena geriausių kompanijų, kai kalbama apie atvejus, ir ši nėra išimtis. Jis yra plonas, bet patvarus, todėl jums nereikės jaudintis, kad telefonas gali sugesti, jei jis iškris iš rankų.

2. Neperšlampamas dėklas: šie dėklai yra atsparūs vandeniui, o tai reiškia, kad jie apsaugos jūsų telefoną nuo bet kokio vandens iki 6,6 pėdų gylio iki 1 valandos! Be to, šio dėklo nugarėlė turi puikų dizainą tiems, kurie mėgsta neįprastas spalvas ar raštus ant dėklo.

3. „Spigen Neo Hybrid“: „Spigen“ yra dar viena įmonė, gaminanti puikius dėklus, o šis yra populiarus tarp daugelio žmonių, nes jis suteikia jūsų telefonui nedidelę tūrį ir yra pakankamai patvarus kasdieniam naudojimui.

4. Otterbox simetrija: šis dėklas panašus į Otterbox Commuter Series, bet kitokio dizaino dėklo galinėje dalyje, kad galėtumėte drąsiai elgtis su savo iPhone X!

5. Tech21 Evo Check 360: šis lengvas dėklas turi įmontuotas oro pagalves, kurios padeda sugerti bet kokius lašus, kol jie tampa per rimti! Jei ieškote kažko elegantiško ir minimalistinio.

Ploni telefono dėklai

Šiuo metu vienas populiariausių dėklų yra „Spigen Thin Fit“. Tai plonas, lankstus dėklas, kurį vis tiek galite įdėti į telefoną vientisa dalimi. Dėklas pagamintas iš polikarbonato ir TPU, todėl jis yra patvarus ir apsaugotas.

Be to, kad jis yra plonas, kitas dalykas, kuris išsiskiria šiuo atveju, yra jo kaina. Tai kainuoja mažiau nei 10 USD, taigi, jei ieškote kažko, kas nepakenktų bankui, tai gali būti geriausias pasirinkimas.

ploni telefonu deklai

Stori / tvirti dėklai

Jei ieškote dėklo, kuris suteiktų jūsų telefonui daug apsaugos, tuomet tinkamas didelis dėklas. Šio tipo dėklas paprastai suteikia jūsų telefonui ne tik apsaugą nuo kritimo ir kritimo. Šie dėklai ne tik apsaugo nuo pažeidimų, bet ir turi ekrano apsaugines plėveles, todėl jums nereikės nerimauti, kad ekranas gali būti subraižytas rankinėje ar rankinėje. Jie suteikia papildomą apsaugą ir puikiai tinka, jei dažnai keliaujate.

minusas? Didelius dėklus gali būti sudėtinga išimti ir įdėti į kišenes, pinigines ar krepšius; dėl jų gali būti sunku valdyti telefoną; ir dėl jų pločio spausdinimas gali būti nuobodesnis.

Apsauga visoms situacijoms

„IPhone X“ yra brangus mechanizmas, todėl jį reikia saugoti. Vienas geriausių būdų apsaugoti telefoną – įsigyti geros kokybės dėklą. Norite įsitikinti, kad telefonas yra apsaugotas nuo pažeidimų ar įbrėžimų, jei jį numestumėte. Yra daug įvairių tipų dėklų ir visos skirtingos kainos. Geras būdas rasti jums tinkamą bylos tipą – apgalvoti, nuo ko norite apsaugos.
Ar dažnai numetate telefoną? Jei taip, tada tvirtas dėklas jums puikiai tiktų! Šie telefonų dėklai yra daug labiau apsaugoti nei kiti dėklai ir gali atlaikyti daug daugiau žalos dėl kritimo ir kritimo. Tačiau jei dažnai nenumetate telefono, tai gali būti jums netinkamas pasirinkimas.

O kaip mada? Ne visada jums gali prireikti brangiai atrodančio tvirto dėklo kiekvieną dieną, tačiau tai nereiškia, kad rinkdamiesi dėklą turėtumėte paaukoti stilių! Yra daugybė stilingų variantų, kurie vis tiek suteiks tam tikrą apsaugą ir atrodys gražiai su bet kokia jūsų pasirinkta apranga.

Nors svarbu rasti tinkamą apsaugą savo poreikiams, atminkite, kad ne visi atvejai yra vienodi – kai kurie suteiks daugiau apsaugos nei kiti. Prieš priimdami sprendimą dėl tobulo atvejo, svarbu atsižvelgti į visus veiksnius.

Visi žinome, kad „iPhone X“ yra brangus ir jį reikia saugoti. Jei jį numesite, prarasite.

Laimei, yra daugybė skirtingų tipų dėklų, skirtų apsaugoti jūsų telefoną. Svarbiausia yra rasti tinkamą, ploną ir lengvą arba didelių gabaritų ir saugų. Plonas dėklas taip pat neapsaugos, tačiau stambus dėklas bus per sunkus kišenėje. Norėdami rasti geriausią atvejį, turite apsvarstyti, kas jums labiausiai rūpi.

Taip pat galite įsigyti dėklą, kuris apsaugotų nuo visų situacijų, pavyzdžiui, purvo, dulkių ir vandens. Jaučiame gana gerą nuojautą, kad šie dėklai bus labai paklausūs dėl naujai paskelbtų „iPhone X“ funkcijų.