Kaip ištrinti iPhone kalendoriaus virusą?

Kai kurie vartotojai pranešė, kad jų kalendoriai „iPhone 11“ neatnaujinami arba nėra tinkamai sinchronizuojami su įvykiais. Tai dažnas virusas, kuris gali atsirasti, kai serverio kalendorius neatnaujinamas. Kartu su šia problema pateikiamas įspėjimas, informuojantis, kad jūsų įrenginys buvo užkrėstas, ir nedelsiant ištrinti visus failus. Štai kaip jį pašalinti. Pasak Mend iPhone virusą galima ištrinti pakankamai paprastai.

1 problema – iPhone neatnaujina įvykių

 

Jei kalendoriaus programa netinkamai atnaujina įvykius, galite išbandyti kelis dalykus. Pirmiausia patikrinkite „iPhone“ nustatymus, kad įsitikintumėte, jog jūsų vietai nustatyta teisinga laiko juosta. Tai galite rasti „Nustatymai“ > „Bendra“ > „Laiko juosta“. Be to, įsitikinkite, kad „iCloud“ įjungtas ir tinkamai sinchronizuojamas su jūsų kalendoriumi. Jei tai neišsprendžia problemos, pabandykite išjungti visų kalendoriaus programų tiesioginius pranešimus.

Kaip ištrinti iPhone kalendoriaus virusą

1 problemos sprendimo veiksmas – patikrinkite kalendoriaus duomenis savo telefone

Jei pastebėjote, kad jūsų el. laiškai nesinchronizuojami arba jūsų iPhone 11 kalendorius atnaujinamas netinkamai, taip pat svarbu patikrinti duomenis kompiuteryje. Tada ieškokite failų, kurių plėtinys yra .calendar. Jei radote, nedelsdami ištrinkite.

2 problema – ištrinkite visus įrenginio failus

Jei gavote šį įspėjimą ir nenorite ištrinti failų, atlikite šiuos veiksmus.

1. Pagrindiniame įrenginio meniu raskite ir pasirinkite Nustatymai

2. Pasirinkite Bendra

3. Pasirinkite Atstatyti ir ištrinti visą turinį ir nustatymus

4. Tai atlikę eikite į programą Galerija ir pasirinkite Biblioteka

5. Raskite visus failus, kurie buvo ištrinti atliekant 1 veiksmą (ieškokite failo, kurio pavadinime yra „10“)

6. Atidarykite kiekvieną iš šių failų ir ištrinkite juos atskirai

ištrinkite visus įrenginio failus

2 problemos sprendimas – išjunkite įrenginį, vėl jį įjunkite ir bandykite dar kartą

Jei tai neveikia, galbūt norėsite pabandyti išvalyti įrenginį.

Išjunkite įrenginį, vėl jį įjunkite ir bandykite dar kartą. Jei tai neveikia, galbūt norėsite pabandyti išvalyti įrenginį. Tai ištrins visus virusų failus iš jūsų „iPhone“ ir pašalins infekciją, jei ji yra.

Išvada

 

Jei kyla problemų dėl iPhone 11 kalendoriaus, šis straipsnis padės atsikratyti viso kalendoriaus viruso jūsų įrenginyje.