Kaip sukurti atsarginę kopiją naudojant „iTunes“

Kaip sukurti atsarginę kopiją naudojant „iTunes“ ir atkurti „iPhone“ duomenis

Atsarginė kopija yra failų išsaugojimo iš iPhone į kompiuterį procedūra. Pametus telefoną ar sugedus, visus duomenis galima perkelti iš kompiuterio ir vėl atkurti. Norėdami išsaugoti ankstesnę muziką naujame įrenginyje, turite žinoti, kaip sukurti atsarginę kopiją naudodami iTunes.

Kaip padaryti kopiją naudojant iTunes

„iTunes“ programa automatiškai išsaugo atsarginę kopiją, kai ji prisijungia prie kompiuterio. Nereikia atlikti papildomų veiksmų ar rankiniu būdu perkelti failų, kaip buvo daroma anksčiau. Be to, kiekvienas vartotojas gali savarankiškai sinchronizuoti įrenginius.

Kaip padaryti kopiją naudojant iTunes

Duomenys perduodami šifruota forma, todėl jums nereikės jaudintis, kad kas nors galės juos pasiekti per kompiuterį. „iPhone“ iššifruoja juos atkūrus.

Kai prijungiate įrenginį prie kompiuterio, jis automatiškai išsaugo atsarginę kopiją. Jums nereikia to daryti rankiniu būdu. Jei reikia, galite pakartoti procesą, bet savarankiškai.

Norėdami išsaugoti duomenis rankiniu būdu, jums reikia:

  1. Atsisiųskite „iTunes“ programą į kompiuterį.
  2. Prijunkite iPhone prie kompiuterio kabeliu arba Wi-Fi. Pirmenybė teikiama belaidžiam sinchronizavimui.
  3. Kompiuterio iTunes programoje spustelėkite ypatybių mygtuką. Jis bus viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.
  4. Spustelėkite „Naršyti“ ir pasirinkite „Atsarginės kopijos“.
  5. Pasirinkite „Kurti atsarginę kopiją dabar“.

Be to, duomenis galite apsaugoti slaptažodžiu. Norėdami tai padaryti, spustelėkite „Šifruoti atsarginę kopiją“ ir įveskite slaptažodį. Po to, net jei kas nors ras duomenis kompiuteryje, jis negalės jų peržiūrėti.

Slaptažodį geriau užsirašyti kitame įrenginyje. Atkurdami turėsite jį įvesti.

Kaip atkurti atsarginę kopiją naudojant iTunes

Kai perkate naują įrenginį arba iš naujo nustatote nustatymus, galite atkurti atsarginę kopiją. Tai taip pat daroma per kompiuterį.

Norėdami atkurti duomenis, jums reikia įrenginio su iOS 3.0 ar naujesne versija. Pradedant nuo šio atnaujinimo, iTunes jau gali automatiškai iššifruoti duomenis iš kompiuterio ir atkurti ankstesnius nustatymus.

Atsarginės kopijos atkūrimas atliekamas taip:

  1. Prijunkite įrenginį prie kompiuterio, kuriame saugomi duomenys.
  2. Viršutiniame dešiniajame ekrano kampe spustelėkite „Ypatybės“.
  3. Spustelėkite „Naršyti“ ir spustelėkite „Atkurti iš atsarginės kopijos“.

Jei slaptažodis buvo nustatytas, jį reikia įvesti.

Skambučių istorija, užrašai, garsas, valdikliai ir kiti nustatymai atkuriami iš automatinių kopijų. Taip pat bus atkurtos nuotraukos iš albumų. Norėdami visiškai atkurti visas nuotraukas, vaizdo įrašus ir garso įrašus, turite atlikti pilną rankinį sinchronizavimą su iTunes.

Naudotojams patariama duomenis rankiniu būdu išsaugoti bent kartą per mėnesį. Po svarbių įvykių ir nuotraukų bei vaizdo įrašų papildymo juos taip pat galima išsaugoti kompiuteryje. Šifruota forma kiti vartotojai negalės gauti duomenų, nebent atspėtų slaptažodį ir perkeltų jį į savo iPhone. Norėdami užtikrinti papildomą saugumą, aplanke, kuriame saugomos visos atsarginės kopijos, galite įdėti rankinį slaptažodį.