5 geriausios iOS dienotvarkes planavimo programeles

5 geriausios iOS dienotvarkės planavimo programėlės

Šiuolaikinio žmogaus dienotvarkė yra labai įtempta, todėl ne visada yra paprasta atsiminti visų užduočių sąrašus. Įprasti darbo kalendoriai šiandien jau yra atgyvena – didžioji dalis žmonių mieliau renkasi programėles, kurios padeda savo dienotvarkę planuoti dar efektyviau. Tokių programėlių pasirinkimas šiandien tikrai nėra labai siauras, taigi, apžvelkime 5 geriausius „iOs“ operacinei sistemai pritaikytus apps‘us.

„Notion“ (nemokama)

Tai – dienotvarkės planavimo programėlė, kurioje galėsite sukurti  įrašus apie planuojamus darbus. „Notion“ pasižymi ganėtinai paprastu, neperkrautu dizainu, naudojantis šia programėle galima pasižymėti pastabas bei įvairias užduotis išdėstyti pirmumo tvarka. Programėlė yra pritaikyta paprastam įrašų redagavimui, todėl ja naudotis bus iš tiesų paprasta (įrašų redagavimas galimas ir neprisijungus prie interneto). Programėle galima naudotis nemokamai, tačiau tuomet, jei norėsite išnaudoti visas jos funkcijas, tai jums kainuos 4 JAV dolerius per mėnesį.

notion ios pragramele

„TeuxDeux“ (2,99 USD/mėn.)

Nepaisant žaismingo programėlės pavadinimo, „TeuxDeux“ yra tikrai rimtas ir patikimas dienotvarkės planavimo apps‘as. Jei esate pratę įvairias užduotis susirašyti įprastoje darbo knygoje, ši programėlė jums tikrai paliks įspūdį. „TeuxDeux“ džiugina tuo, kad įvairius nepabaigtus darbus galima perkelti į kitą dieną, todėl darbų planavimas tampa dar efektyvesnis. Šia programėle galite naudotis už 2,99 JAV dolerius per mėnesį arba už 24 JAV dolerius per metus.

TeuxDeux ios programele

„Things 3“ (9,99 USD)

„Things 3“ – tai viena patikimiausių dienotvarkės planavimo programėlių, kuri džiugina ypatingai dideliu funkcionalumu ir naudojimo paprastumu. Vis dėlto, prireikia šiek tiek laiko, kol vartotojams pavyksta priprasti prie ganėtinai neįprasto programėlės dizaino bei įvairių funkcijų išdėstymo. Laimei, rasite ir „Things 3“ programėlės instrukciją, kurioje yra išsamiai paaiškinta, kaip naudotis šiuo apps‘u. Pasirinkę „Things 3“ galėsite planuoti ne vien tik savo kasdienes užduotis, bet taip pat darbus paskirstyti savo šeimos nariams, todėl dienotvarkės planavimas taps dar efektyvesniu.  Priešingai nei daugelis kitų programėlių, „Things 3“ nereikalauja periodiškų investicijų – už šį apps‘ą mokėsite vos vieną kartą, ir programėle galėsite naudotis tiek, kiek tik norėsite.

Things 3 ios programele

„Todoist“ (nemokama)

„Todoist“ – tai nemokama programėlė, leidžianti kasdienes užduotis planuoti kur kas efektyviau. Patogu yra tai, kad šis apps‘as suteikia galimybę išskirstyti užduotis į tam tikrus skyrelius (pagal prioritetą ar tam tikras kitas savybes), sudaryti maisto pirkimo sąrašus, ir t.t. Naudotis šia programėle yra labai paprasta, todėl tikėtina, kad jums nė neprireiks ieškoti instrukcijos. „Todoist“ programėlė yra nemokama, tačiau tuomet, jei norite išnaudoti visas jos galimybes, tai jums kainuos 3,99 JAV dolerius per mėnesį arba 35,99 JAV dolerius per metus.

„Any.Do“ (nemokama)

„Any.Do“ programėlė  turi priminimų funkciją, integruotą kalendorių, suteikiama galimybė užduotis importuoti iš elektroninio pašto laiškų, ir t.t. Ši dienotvarkės planavimo programėlė išpopuliarėjo jau ganėtinai seniai, o šiandien ji vis dar laikosi dažniausiai pasirenkamų apps‘ų top‘uose. Programėlė džiugina savo funkcionalumu ir galimybe kai kuriomis jos funkcijomis naudotis visiškai nemokamai. Vis dėlto, jei norite išbandyti visas „Any.Do“ galimybes, tai jums kainuos 9,99 JAV dolerius per mėnesį, 27 dolerius pusmečiui arba 60 dolerių metams. Vartotojai, pasirinkę mokamą šios programėlės prenumeratą, turės galimybę įtraukti pasikartojančius priminimus, nustatyti vietos priminimus, galės įkelti didesnius dokumentus, ir t.t.
Žinoma, kitos dienotvarkės planavimo programėlės taip pat gali būti vertos jūsų susidomėjimo, todėl prieš priimant sprendimą vertėtų pagalvoti apie tai, kokios funkcijos jums yra pačios svarbiausios, pasidomėti vartotojų atsiliepimais, susirasti siūlomų apps‘ų apžvalgų, ir t.t.