iPad Fresco programele

iPad nuotraukų redagavimo programėlės (Appsai)

„iPad“ skirtos „Photoshop“ ir „Fresco“ programos dabar siūlomos už 9,99 USD per mėnesį

„Adobe“ paskelbė, kad jos „Photoshop“ ir „Fresco“ programomis dabar galima naudotis vos už 9,99 USD per mėnesį – anksčiau tokią pačią kainą teko mokėti už kiekvieną šių programų.
Šis pasiūlymas galioja tiems vartotojams, kurie šias programas užsisako naujai arba atnaujina jų naudojimą per „App Store“, „Creative Cloud“ ar „Adobe.com“. Vartotojai, kurie jau yra pasirinkę „Creative Cloud“ narystę, taip pat gali pasinaudoti naujuoju pasiūlymu.

„Adobe“ blog‘o įraše pasidalino patarimais, kaip išnaudoti „Photoshop“ ir „Fresco“ programų galimybes:

Naujos funkcijos

„iPad“ pritaikyta „Photoshop“ programa turi pagrindinius įrankius, leidžiančius atlikti nuotraukų korekciją (pavyzdžiui, „Apple Pencil“), tačiau vartotojai taip pat turi galimybę išbandyti naujas funkcijas, pavyzdžiui, „Adobe Fonts“. Naudodamiesi „Fresco“ programa turėsite galimybę pasinaudoti daugybe įvairių papildomų funkcijų, todėl tai jums padės sukurti dar įspūdingesnes nuotraukas.

fresco programele

Automatinis nuotraukų išsaugojimas

Kai esate prisijungę prie nuotraukų redagavimo programos, jūsų koreguojamos nuotraukos yra automatiškai išsaugomos debesyse – jūsų atliktas darbas nenueis veltui, jei įrenginys netikėtai išsikraus. Vis dėlto, dokumento perkėlimas iš vienos programos į kitą reikalauja papildomų žingsnių – pirmiausia turite išsaugoti failą, ir tik tada atidaryti kitoje programoje.

Nuotrauką paverskite piešiniu

„Fresco“ programa bet kurią nuotrauką gali paversti piešiniu, kuris atrodys taip, tarsi būtų nutapytas aliejiniais dažais. Turėsite galimybę pasirinkti šepetėlį, kuriuo bus išgaunami mažesni ar didesni potėpiai, taip pat galėsite pakeisti esamas spalvas, pridėti papildomų potėpių, ir t.t.

photoshop programele ipadui

Akvarelės purslų funkcija

Šiandien akvarelės purslų funkcija tampa itin populiari. Juos „iPad“ nuotraukų redagavimo programose galėsite pritaikyti tiksliai pagal savo poreikius. Prireikus akvarelės purslų sluoksnius galėsite „nutrinti“, todėl atliktą darbą nebus pernelyg sudėtinga redaguoti.

Dar didesnės galimybės

Kartu naudojamos „Photoshop“ ir „Fresco“ programos padės sukurti dar įspūdingesnius darbus. Šios programos puikiai tiks vizitinių kortelių, komiksų ar plakatų kūrimui – pasitelkę vaizduotę ir pasinaudoję „Photoshop“ ir „Fresco“ galimybėmis galite tikėtis iš tiesų puikaus rezultato.
Dabar „Photoshop“ ir „Fresco“ programomis galite naudotis tikrai palankia kaina, todėl pasinaudokite tokia galimybe, ir pritaikykite šias programas savo asmeniniams poreikiams.