5 įpročiai, žudantys jūsų išmanųjį telefoną ir kaip prailginti telefono tarnavimo laiką?

1. Įprotis naudoti telefoną be dėklo

Nepatikėsite, tačiau dažniausiai kreipiamasi į taisyklas būtent dėl to, kad išmanusis telefonas nukrito ir sudužo. Jums pasisekė, jei įtrūkęs tik ekranas ar galinis stiklas, nes blogiausiu atveju vidinės dalys taip pat lūžta ir gali būti pažeistos.

Apsauginiai stikliukai ir telefono dėklai nebuvo išrasti veltui, geriau juos nusipirkti kartu su išmaniuoju telefonu ir iš karto apsaugoti telefoną. Remiantis specialistų patirtimi, apsauginiai stikliukai ir apsauginiai dėklai telefonus gelbsti 15–20 procentų labiau.

telefonu apsauginiai deklai

2. Įprotis maudytis vonioje su telefonu

Tie, kurie mėgsta gulėti vonioje su savo telefonu, rizikuoja jį paskandinti. Antroji dažniausia išmaniojo telefono gedimo priežastis yra drėgmės patekimas. Į vonią įkritęs išmanusis telefonas, ekrane išsiliejusi kava ar įkritusi į balą gali būti rimto gedimo priežastis

Įprotis maudytis vonioje su telefonu

3. Įprotis įkrauti

Atrodytų, kas negerai, kad išmanusis telefonas yra nuolat įkraunamas? Tačiau paaiškėja, kad nuolatinis įkrovimas kenkia akumuliatoriui. Jei įkrovimas yra didesnis nei 50%, neverta jo įkrauti.

Taip pat nėra prasmės po pirkimo iškrauti telefoną iki nulio – tokį įprotį įgijome iš senosios kartos baterijų, tuo tarpu naujoms tokios praktikos nereikia.

4. Įprotis perkaitinti telefoną saulėje ar ataušinti šaltyje

Kritinė temperatūra taip pat neigiamai veikia išmaniuosius telefonus, todėl vasarą neturėtumėte dažnai būti veikiami saulės spindulių ar žiemos šalčio.

5. Įprotis užkimšti telefono atmintį

Kuris iš mūsų iš anksto valo telefono atmintį? Teisingai, niekas. Prisimename, kad telefono atmintis nėra guminė. Pravartu pratrinti nenaudojamas programas, failus, nuotraukas, video ir t.t.