Imtuvas buvo gautas susiejant vadinamojo uosto korpuso angą su įkrovimo prievadu. Tiesa ta, kad kai kurios įkrovimo prievado problemos yra akivaizdžios, o kitos slepiasi po daugybės profesionalių „iPhone“ remonto dirbtuvių atliktų bandymų. Daugelis dalykų gali sukelti problemų, tačiau „iPhone“, kurį patyriau, atėjo iš įkrovimo prievado.

Įkrovimo prievado problemos gali būti įvairios – nuo vidinės aparatinės įrangos gedimų iki neatsargaus elgesio su vartotoju ir kasdienės veiklos. Problemos, susijusios su metaliniais paviršiais USB prievade, mikro USB įkrovikliais, kurie gerai nesiliečia, gamybos gedimai ir nuolatinis įkrovimo laidų prijungimas ir atjungimas. Jei prijungus telefonas neįkraunamas, jis įkraunamas per greitai ir išsikrauna.

Dauguma įkrovimo problemų yra susijusios su jūsų USB laidu ar įkrovikliu. Atrodo, kad ir kaip stengtumėtės, įkroviklis atsisako prisijungti. Jūsų „iPhone“ nebus įkrautas, nes „Lightning“ prievadas yra nešvarus.

„Clean“ yra vienas iš pirmųjų pataisymų, kuriuos „Apple“ technikai bandys jums skundžiantis, kad jūsų „iPhone“ neįkraunamas. Daugeliu atvejų trečiųjų šalių paslaugų teikėjai apmokestina įkrovimo prievadą nuo 40 iki 105 EUR, tačiau ši kaina gali būti didesnė, jei naudosite pačius telefono gamintojus. Telefono gydytojas gali ją sutvarkyti per mažiau nei valandą ir sugrąžinti į svarbiausią dalyką gyvenime.

iphone 12 krovimo lizdas

Pvz., Jei naudojate „Apple“, iPhone 12 krovimo lizdas ir jo remonto kaina gali svyruoti nuo 149 EUR „iPhone 3G“ iki 849 EUR „iPhone 12“. Mažesnę kainą už tą patį „iPhone 8“ įkrovimo prievado remontą galite rasti mums pristatę ir susitiksime ir įveiksime. 2018 m. Sausio 24 d. „IPhone 6S“ ir „iPhone 6s Plus“ įkrovimo problemas galima išspręsti naudojant skirtingą apšvietimą, laidus, kietąjį atkūrimą ar kitą lizdą.

 

ar lengva paciam sutvarkyti apple iphone 12 krovimo jungti

 

Jei jūsų telefonas nėra įkraunamas taip, kaip buvo anksčiau, yra didelė tikimybė, kad su prievadu kažkas negerai. Nepertraukiamas adapterių ir kabelių prijungimas ir nuėmimas laikui bėgant gali būti sudėtingas, nes prievadas gali judėti arba sulenkti, o blogiausiu atveju – vidinė uosto dalis gali sulūžti. Jei problemą sukelia naujas ar geriausias prekės ženklo pakeitimas, įkrovimo prievado keitimas yra paprastas ir nebrangus, ir jūs galite tai padaryti patys.

Kartais galima daryti prielaidą, kad įkrovimo prievadas nėra panašus į bet kurį kitą komponento aspektą. Kitais atvejais galite įtarti, kad yra kita telefono dalis ir jame nėra įkrovimo prievado. Geriausia pasikonsultuoti su mumis, kad diagnozuotumėte, o ne bandytumėte ją išspręsti patys, ir išspręskite problemą, kad bet kuriuo metu galėtumėte tai padaryti su žiupsneliu druskos, jei yra požymių, kad sugedo jūsų mobiliojo telefono įkrovimo prievadas.

Išnaudojus visus scenarijus, nustatoma, kad jūsų įkrovimo prievadas yra pažeistas. Jei jis nepažeistas, „Wireless“ nustatys, kad jūsų telefonas veikia ir pažiūrės į jūsų akumuliatorių. Jie turės apmokytus technikus, kurie juos pataisys ir pakeis įkrovimo prievadą, kai laikas bus trumpas.

Kiekvieną kartą, kai prijungiate „Lightning“ kabelį prie „iPhone“ prievado, suspaudžiate nepageidaujamą nešvarumą. Laikui bėgant jūsų „iPhone“ įkrovimo lizde kaupiasi kišeniniai pūkai, dulkės, oda, plaukai, gyvūnų kailis ir įvairūs kiti nepageidaujami ginklai. Jei kada nors bandėte prijungti telefoną ir ištarėte keturis baisius žodžius „mano„ iPhone “neįkraunamas“, esate apsiginklavę žiniomis, kaip tai išspręsti.

Kontaktinę struktūrą galima pamatyti pačiame griovelio gale, kuris eina išilgai įkrovimo prievado. Jei inkaro pusė yra pažeista, ji negali užrakinti jūsų kabelio, o tai gali būti rimta problema. Taip pat gali būti pažeisti jautrūs kontaktiniai taškai (mažos metalinės juostelės tarp įkrovimo kabelio ir doko) ir įkroviklis neveiks, kad ir kaip stengtumėtės jį valyti.

Kuo daugiau nešvarumų yra skylėse, tuo didesnė tikimybė, kad nekils įkrovimo problemų. Vėl ir vėl patikrinkite su žibintuvėliu ir pamatysite, kad kontaktai prievado gale atrodo švarūs. Tai reiškia, kad vienas geriausių būdų atjungti „iPhone“ prievadą yra naudoti suslėgto oro skardinę.

Laikykite suspausto oro skardinę vertikaliai ir uždarykite „iPhone“ prievadą (ne per arti, nebandykite įkišti antgalio į jį, atminkite, kad tai yra subtiliausia dalis). Išsikrovus akumuliatoriui, būtinai išpūskite orą iš prievado, palaukite kelias sekundes ir prijunkite įkrovimo kabelį, kad patikrintumėte, ar jis aptiktas. Oras išsklaidys dulkes ar šiukšles, kurios gali būti įstrigusios uoste, ir uostas vėl veiks.

Kai kasdien naudojate „iDevices“, į jūsų prievadą patenka milijonai mažų dalelių. Gunkas surenkamas iš negyvų odos ląstelių, dulkių, gyvūnų plaukų ir kt.

Rekomenduoju naudoti „Qi“ sertifikuotą belaidį įkrovimo bloknotą ar tokį stovą, kad išvengtumėte tolesnės žalos kelyje ir galimų didelių remonto išlaidų. Naudojant tiek kartų, kai kabelis įstrigo „iPhone“ įkrovimo prievade, galite sutrumpinti arba pailginti įrenginio tarnavimo laiką. Mano „iPhone 5S“ yra „AppleC“.

Telesfera