Kaip išvengti nekokybiškos ekrano apsaugos

Geriausios jūsų išmaniojo telefono ekrano apsaugos?

Vėl tas metų laikas, kai telefonas pradeda trūkinėti, subraižyti, o gal net sudužti po kritimo. Žiema yra pats tinkamiausias metas investuoti į savo telefonus ir apsaugoti juos ekrano apsauginėmis plėvelėmis. Ekrano apsauginės plėvelės yra naudingos, nes apsaugo ekraną nuo įbrėžimų, dulkių ir nešvarumų. Jie taip pat neleidžia ekranui sudužti, jei jis nukrenta veidu žemyn ant betono ar kitų kietų paviršių. Bet kurio tau reikia? Čia yra geriausių jūsų išmaniojo telefono ekrano apsaugų sąrašas:

Kas yra telefono ekrano apsauga?

Ekrano apsauginė plėvelė yra plonas plastiko lakštas, kuris yra ant telefono ekrano. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip stiklas, grūdintas stiklas ir plastikas. Ekrano apsaugos paprastai būna dviejų skirtingų tipų: „grūdinto stiklo“ ir „plastiko“. Grūdintas stiklas yra patvaresnis nei plastikas, bet kartais gali būti sunkus ir sunkiai montuojamas.

Grūdinto stiklo ekrano apsaugos yra sukurtos naudojant specialų procesą, vadinamą grūdinimu, siekiant sustiprinti medžiagą. Šiame procese stiklas kaitinamas orkaitėje arba krosnyje, kol jis bus pakankamai sunkus, kad nesudužtų. Kai grūdintas stiklas dūžta, jis dūžta į mažus gabalėlius, o ne įtrūksta kaip įprastas stiklas. Grūdinto stiklo ekrano apsaugų trūkumas yra tas, kad jas kartais gali būti sunku sumontuoti, nes jos yra sunkios ir turi užapvalintus kraštus, kurie gali įstrigti po telefono dėklu (pvz., „OtterBox“).

Plastikinės ekrano apsaugos yra lengvos ir lengvai montuojamos, nes yra plokščios ir turi aštrius kraštus. Sudūžus jie nedūžta taip, kaip grūdinto stiklo ekrano apsauginės plėvelės, tačiau kai kurių gamintojų gaminiai gali palikti klijų likučius jūsų įrenginyje juos sumontavus (nebent perkate be klijų). Plastikinių ekrano apsaugų pranašumas yra tas, kad jos yra nebrangios ir joms suteikiama gamintojo garantija visam gyvenimui.

Yra daug privalumų, susijusių su vienos iš šių dviejų tipų ekrano apsaugų įdiegimu jūsų įrenginyje, nesvarbu, ar tai apsauga, ar estetiniai tikslai.

Kaip išvengti nekokybiškos ekrano apsaugos?

Reikėtų vengti ekrano apsaugų, kurios nėra pagamintos žinomų gamintojų. Geriausias būdas tai padaryti yra ieškoti geros reputacijos prekės ženklo, pvz., LifeProof, Moshi ar OtterBox. Šie prekių ženklai yra gerai žinomi technologijų pasaulyje ir egzistuoja jau ilgą laiką. Jais pasitikima, nes gamina kokybiškus produktus, kurie veikia.

Geriausios jūsų išmaniojo telefono ekrano apsaugos

5 geriausios ekrano apsaugos jūsų išmaniajam telefonui

Pirštų atspaudų magnetas: geriausią ekrano apsaugą bus lengva nuimti ir ji nepalieka likučių.
Zagg InvisibleShield: ši ekrano apsauga sukurta su įbrėžimams atsparia danga.

Moshi iVisor AG: ši ekrano apsauga sukurta iš grūdinto stiklo ir apsaugo nuo įbrėžimų, įbrėžimų ir pradūrimų.

Specialus grūdintas stiklas „iPhone“: ši ekrano apsauga sukurta su oleofobine danga, kuri užtikrina dėmėms atsparų paviršių.

Be prekės ženklo ekrano apsauga: naudodami Brandless, pirkiniui suteikiama viso gyvenimo garantija.

Kas yra telefono ekrano apsauga

Išvada

Kadangi yra tiek daug galimybių, gali būti sunku rasti geriausią savo išmaniojo telefono ekrano apsaugą. Pateikiame penkis patarimus, kurie gali padėti išsirinkti tinkamiausią.
1. Žinokite, kokio tipo telefoną turite

2. Įsitikinkite, kad prekės ženklas turi gerą garantiją

3. Raskite apsauginę plėvelę su skaidria ir kokybiška plėvele

4. Raskite apsaugą su oleofobine danga

5. Raskite jūsų poreikius atitinkančią apsaugą

Straipsnis parengtas pagal iFix