Juodas telefono ekranas - ką daryti

Juodas telefono ekranas – ką daryti?

Telefonas įsijungia, bet pasirodo tik juodas ekranas (nėra vaizdo)? Juodą telefono ekraną gali sukelti mechaniniai pažeidimai arba operacinės sistemos gedimas.

juodas ekranas bet telefonas veikia

Telefonas įsijungia, bet pasirodo juodas ekranas – priežastys

Juodas telefono ekranas gali reikšti operacinės sistemos gedimą, taip pat mechaninius pažeidimus (pavyzdžiui, juodas ekranas numetus telefoną). Kokie dažniausi atvejai?

Operacinės sistemos gedimas arba užlūžimas (crash)

Lėtas veikimas ir operacinės sistemos užlūžimas yra problema, ypač būdinga „Android“ išmaniesiems telefonams. Taip gali nutikti dėl klaidos atnaujinant „Android“ ar atsisiunčiant kenkėjišką programą. Dėl to, kad telefone trūksta atminties, sistemos veikimas gali sulėtėti dėl tolesnių gedimų ir juodo ekrano. Akumuliatoriaus problemos ir greitas išsikrovimas taip pat prisideda prie juodo telefono ekrano.

telefono ekranas juodas nerodo vaizdo

Jei patiriate sistemos gedimą, kurio nėra telefone, patartina sukurti atsarginę kopiją ir atsisiųsti į kompiuterį visus svarbius failus. Pavyzdžiui, dr.fone programa jums tai padės. Galite ją įdiegti „Windows“ arba „MacOS“ kompiuteryje ir prijungti prie jos išmanųjį telefoną. Tai suteiks jums prieigą prie juodo ekrano telefono, kuriame negalėsite atlikti jokių veiksmų. Dr.fone dėka taip pat galite atsisiųsti failus iš savo sugadinto išmaniojo telefono, kad neprarastumėte nuotraukų, vaizdo įrašų ar dokumentų.

Mechaniniai gedimai

Ar kada nors numetėte telefoną? Nukritus prietaisui ir įtrūkus ekranui, telefonas gali įsijungti, tačiau ekrane bus rodomas juodas vaizdas. Kas dar gali rodyti juodą jūsų telefono ekraną? Naudojant netinkamą maitinimo komplektą ir dažnai iš naujo paleidžiant išmanųjį telefoną, tai yra, naudojant įkroviklį ilgai po to, kai akumuliatorius pasiekia 100% talpos. Nešvarumai ekrane arba sąlytis su vandeniu taip pat gali neigiamai paveikti jūsų ekraną.

Ar telefonas veikia, bet nėra vaizdo? Ką daryti, jei telefono ekranas yra juodas?

Išjunkite ir įjunkite telefoną
Tai akivaizdus patarimas, tačiau nepamirškite išjungti ir iš naujo paleisti išmaniojo telefono, kol pamatysite, kad nieko negalite padaryti su juodu ekranu. Paspauskite ir palaikykite maitinimo mygtuką, kol išmanusis telefonas išsijungs. Taip pat galite vienu metu paspausti įjungimo ir garsumo mygtuką. Išjungę prietaisą, palaukite kelias sekundes ir vėl įjunkite. Telefono ekrano keitimas

Prijunkite krovimo laidą
Juodą telefono ekraną gali sukelti staigus prietaiso išsikrovimas, pavyzdžiui, peršalimo metu, kai temperatūra yra keli laipsniai šalčio. Panašiai, jei įkaista, išmanusis telefonas gali perkaisti ir išsijungti. Jei telefono ekranas neveikia, pabandykite prijungti įrenginį prie įkroviklio ir palaukite kelias minutes. Gali atsitikti taip, kad išsikrovusi baterija arba nenormali prietaiso temperatūra yra atsakinga už vaizdo nebuvimą.

Jei įmanoma, išimkite bateriją
Jei turite seno modelio telefoną, galite išimti bateriją ir vėl ją įdėti. Galite lengvai iš naujo paleisti įrenginį, o tai naudinga, jei operacinė sistema ką tik sudužo. Nuimkite galinį dangtelį, išimkite bateriją, palaukite apie dešimt sekundžių, įdėkite bateriją ir iš naujo paleiskite telefoną.

Iš naujo nustatyti telefono nustatymus

Jei visi jūsų turimi sprendimai neveikė ir jūsų telefonas vis dar turi juodą ekraną, galite apsvarstyti galimybę atkurti gamyklinius nustatymus. Pasirinkus šią parinktį bus pašalintos visos programos, išsaugotos nuotraukos, vaizdo įrašai ir dokumentai. Galite atkurti „Google“ paskyros nustatymus, tačiau visi likę duomenys bus ištrinti iš įrenginio atminties.

Prieš atkuriant gamyklinius nustatymus rekomenduojama sukurti atsarginę kopiją ir perkelti failus, pavyzdžiui, iš savo išmaniojo telefono į išorinį diską. Atminkite, kad jei dėl vienos iš įdiegtų programų jūsų telefone atsiranda juodas ekranas, net jei atliksite gamyklinius nustatymus ir vėliau vėl jį atsisiųsite, problema gali grįžti.