Kaip parduoti seną nenaudojamą telefoną

Kaip parduoti seną nenaudojamą telefoną?

Ar teko kada nors pardavinėti seną mobilųjį telefoną? Žinau, procesas ne itin malonus. Kaip pavyzdį galiu papaskoti savo seno Google Pixel 3A pardavimo pastangų istoriją. Atrodo telefonas nėra labai jau prastas, vos kelių metų senumo, puikiai veikiantis ir dar tokio žinomo gamintojo kaip Google. Galvojau tikrai nebus keblumų jį parduoti ir naujasis savininkas džiaugsis savo pirkiniu dar ne vienus metus. Taigi pradėjau savo bandymus nuo nemokamų skelbimų platformų, tokių kaip Facebook Marketplace, skelbimai.lt, alio.lt. Šiose platformos galima patalpinti skelbimą visiškai nemokamai, dėl to nepatyriau papildomų išlaidų.

kaip parduoti sena pixel 3a telefona

Skelbimų portalai ir Facebook

Facebook Marketplace man kogero labiausiai patinka, nes turi didelę auditoriją, patogu bendrauti su potencialiu pirkėju per Messanger. Čia susilaukiau daugiausiai susidomėjimo, bet pardavimo neįvykdžiau. Didžiausia problema FB yra ta kad auditorija yra pakankamai keista, t.y. užduoda begalę klausimų ir taip sakant dingsta arba numušinėja kainą iki absurdiško lygio.

Kitos nemokamų skelbimimų svetainės turi per mažas auditorijas, kad būtų įmanoma tenai kažką parduoti už adekvačią kainą. Taigi beliko mokami monopolinkai, kaip “skelbiu”.

telefonu supirkimas skelbimuose

Ten skelbimo patalpinimas nėra labai brangus, apie 2eur, bet yra limituoto galiojimo laiko dėl to nepardavus iš pirmo karto teks skelbimą atnaujinti ir mokėti vėl, jau nekalbant apie visokius paryškinimus, skelbimo iškėlimus ir t.t. už kuriuos taip pat reikia papildomai mokėti. Taigi nepardavęs telefono, išleidęs krūvą pinigų ir iššvaistęs nemažai brangaus laiko atsakinėjant į užklausas, nusprendžiau paieškoti kito būdo parduoti telefoną.

Parduoti telefoną lombarde?

Pirma mintis šovusi – lombardas! Juk nuo senų laikų lombardai siūlo telefonų supirkimas paslaugą. Kadangi gyvenu Vilniuje, ilgai ar toli ieškoti nereikėjo, netoli namų yra lombardas, pabandžiau apsilankyti tenai. Užėjus pro duris, kvapas kaip aludėje, darbuotuojas nebuvo labai paslaugus tačiau apžiūrėjęs telefoną pasiūlė 20eur. Reali telefono vertė gerokai didesnė, apie 180eur, turint omeny kad telefonas puikiai veikiantis, su dėžute ir aksesuarais ir net pirkimo kvitu. Nusprendžiau neparduoti už taip sakant centus ir ieškoti varaintų toliau.

Parduoti telefoną Ebay?

Pabandžiau užsiregistruoti eBay ir įdėti skelbimą tenai. Ebay yra naudotų daigtų milžinė visame pasaulyje. Šis marketplace turi 182 milijonus vartotojų visame pasaulyje, tikrai kažkam iš jų reikės panaudoto, bet gerame stovyje Pixel 3A telefono. Tačiau platformoje Ebay susidūriau su kitokiais iššūkiais.

telefono pardavimas ebay

Pirma.

Parduodant telefoną, mokamas gan didelis procentas, tiek Ebay, tiek Paypal.

Antra.

Konkurencija gan didelė, sunku parduoti už aukštą kainą. Naudoto telefono Pixel 3a paieška pateikia virš 200 lapų šio modelio telefonų aukcionų arba buy now rezultatų. Dauguma iš jų yra verslai specializuojantys telefonų pardavimais ir su jais sunku pakonkuruoti. Ebay veikia panašiai kaip Google paieška, norint būt paieškos viršuje reikia įdėti labai daug darbo (metų metai nepriekaištingos reputacijos kaip pardavėjas), taigi su nauja paskyra ir be įdirbio parduoti kažką praktiškai neįmanoma, nebent už pačią žemiausią kainą tikėtis kad busi rastas su Ebay kainos filtrų pagalba

Parduok telefoną perkutelefona.lt svetainėje!

Ok, šitas nepaėjo, kas toliau? Toliau pabandžiau Google paiešką ir įvedžiau raktažodį “telefonų supirkimas”. Pirmas paieškos rezultatas skelbiu.lt, hmm ok, no thank you! Antras paieškos rezultatas perkutelefona.lt

perku telefona

Apsilankiau svetainėje, beje dizainas wow, viskas vietoje, viskas aišku. Suvedžiau telefono modelį į tam skirtą laukelį, išmetė mano telefoną, dar keletą klausimų užpildžiau ir iš kart apskaičiavo pardavimo kainą. Pasiūlyta kaina mane tenkino ir nuspaudžiau kad sutinku su pardavimu. Gavau užsakymo patvirtinimo lapą ir po kelių dienų atvyko kurjeris paiimti mano telefoną. Pinigus į savo banko sąskaitą gavau dar po kelių dienų. Likau labai patenkintas kad egzistuoja Lietuvoje normali įmonė, su normalia, patogia naudojimuisi svetaine, gera kainodara ir puikiu servisu.

Taigi naudotų telefonų pardavimas už gerą kainą tikrai egzistuoja ir netgi taupo mūsų laiką. Esu įsitikinęs kad ateityje bus naudojamas tik toks būdas, kuris yra lengvas, be streso.

Įsitikink pats, užsuk į svetainę Perku telefoną