Kaip perkelti internetą iš vieno telefono į kitą

Kaip perkelti internetą iš vieno telefono į kitą?

Supratimas, kaip perkelti internetą iš telefono į telefoną, padės sudėtingose ​​situacijose arba taps traukos centru draugų grupėje. Prieigos taško įjungimas ir interneto platinimas yra gana paprastas, daugeliu atvejų tai išsprendžiama per sistemos funkcionalumą.

„WiFi“ viešosios interneto prieigos taškas

Patogiausias ir paprasčiausias būdas, kurio pagrindinis privalumas yra galimybė vienu metu naudoti kelis įrenginius. Norėdami juo naudotis, turite prisijungti prie mobiliojo ryšio tinklo ir nustatymuose suaktyvinti „Belaidis modemas“ arba „Prieigos taškas“. Tada pasirodys langas su šiais duomenimis:

  1. SSID. Tinklo pavadinimas. Keičiasi pagal valią.
  2. Slaptažodis. Privalomas kodo įdiegimas, kad nepažįstami įrenginiai neprisijungtų prie įrenginio.
  3. Apsauga. Tinklo šifravimo tipas. Rekomenduojama palikti WPA2 PS.
  4. Identifikavimas. Pasirinkite „Belaidis modemas“
  5. Dažnių diapazonas. Nustatykite 2,4 GHz, kad būtų geriau perduodami tinklo duomenys.

Prieš platindami internetą iš savo telefono į kitą įrenginį, turite žinoti, kad naudojant įmontuotą Wi-Fi modulį gerokai išeikvojama telefono baterija.

Bluetooth modemas

Pagrindinis šios parinkties pranašumas yra maksimalus akumuliatoriaus taupymas. Tarp trūkumų reikėtų išskirti mažesnę spartą ir galimybę paskirstyti tik vienam vartotojui.

Modemas įjungiamas spustelėjus atitinkamą skirtuką sistemos nustatymuose. Tada per aptarnavimo meniu nustatomas poravimas su norimu telefonu. Aptikę kitą išmanųjį telefoną Bluetooth diapazone, turėtumėte spustelėti jo pavadinimą. Panašius veiksmus atlieka antrasis vartotojas.

Atlikus aukščiau nurodytus veiksmus, įrenginys turi prisijungti prie anksčiau įjungto modemo. Norėdami tai padaryti, platintojas turi pasirinkti antrojo vartotojo vardą ir paspausti „Prieiga prie interneto“. Tada gaunantis asmuo patvirtina tinklo perdavimą per iššokantįjį langą.

Bluetooth modemas

Papildomi metodai

Be pagrindinių parinkčių, tinklo srautą galite perkelti naudodami specializuotą programinę įrangą. Pagrindinis jų pranašumas – didelis laiko taupymas, paprastas valdymas ir nereikalaujantis nuolatinio reguliavimo.

„FoxFi“ programa yra saugi ir efektyvi priemonė, skirta tinklo srautui siųsti kitiems vartotojams naudojant „Wi-Fi“ technologiją. Jame yra aiški sąsaja ir minimalus veiksmų skaičius. Kaip alternatyvų sprendimą galite įdiegti patikrintą Osmino programą su panašiomis funkcijomis.